skip to main | skip to sidebar

The Vaihansky Chronicles

Санкт-Петербург -> Boston -> ... New Jersey

Sunday, December 24, 2006

Подарки под елочкой

Вот она, наша елочка: А вот они - мои подарочки :)
Posted by Peter Vaihansky at 10:47 AM

No comments:

Post a Comment

Newer Post Older Post Home
Subscribe to: Post Comments (Atom)

Blog Archive

  • ►  2008 (2)
    • ►  January (2)
  • ►  2007 (20)
    • ►  December (7)
    • ►  November (3)
    • ►  October (6)
    • ►  September (2)
    • ►  January (2)
  • ▼  2006 (61)
    • ▼  December (4)
      • Подарки под елочкой
      • Мои девчонки
      • Снега нет...
      • Сан Франциско
    • ►  November (2)
    • ►  October (4)
    • ►  September (5)
    • ►  August (6)
    • ►  July (1)
    • ►  June (9)
    • ►  May (5)
    • ►  April (9)
    • ►  March (3)
    • ►  February (11)
    • ►  January (2)
  • ►  2005 (51)
    • ►  December (9)
    • ►  November (29)
    • ►  October (13)

Links

  • Мой другой сайт (с фотографиями)
  • Лучший автомобиль всех времен и народов

About Me

My photo
Peter Vaihansky
View my complete profile